HİZMETLER

AKIŞKAN YÖNETİMİ

Kalite kontrolün sağlanması ve imalatta kalitenin sürdürebilirliği

bir firmanın ana hedeflerindendir.

Akışkan yönetimi ile işletmelerde yağlama, soğutma ve temizleme amacıyla kullanılan akışkan yağ ve kimyasalların düzenli kontrolü yapılarak sistemin sürekli ve sağlıklı çalışması sağlanır. Bu sayede, üretim kalitesi ve sürekliliğinin artmasının yanında, sıvıların kullanım süreleri uzatılarak işletme, bakım ve atık giderleri en aza indirilirmiş olur.

Özellikle çok sayıda metal işleme tezgahına sahip, su ile karışabilen kesme ve soğutma sıvısı kullanan işletmelerde akışkan yönetimi büyük önem arz eder. Bakteri ve mikroorganizma üremesi kontrol altına alınarak, bunların meydana getireceği zararlar büyük ölçüde elimine edilir.

ŞEKER MAKİNA KİMYA AKIŞKAN YÖNETİMİ İLE

Akışkan yönetimi hizmetlerimiz dahilinde yapılan bütün işler ve kullanılan kimyasallar ilgili birimlere rapor edilir ve aylık toplantılar ile istatiksel olarak değerlendirilir.

Yukarıda belirtilen faydaların sağlanabilmesi için teşekküllü bir laboratuvar ve deneyimli bir kadroya gereksinim vardır.

Firmamız ASTM standartlarına uygun cihaz ve deneyimli kadrosu ile ülkemizin önde gelen işletmelerine uzun yıllardır akışkan yönetimi hizmeti vermektedir.